صفحه اصلي
آپارات
آلبوم تصاوير
اخبار برگزیده
اخبار عمومی
انجمن ها
جستوجو
گزارش تصویری
گزارش و فعالیت های مرکز
ورود
بازدید رییس و دبیر میز خانواده از تولیدات قطبی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی

رییس میز خانواده: کیفیت آثار تولید شده بنده را تحت تاثیر قرار داد، استفاده از یک هنر ایرانی مانند خوشنویسی جهت انتقال مفاهیم و ارزش های دینی اتفاق خوبی است و نیاز به حمایت دارد.

به گزارش مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلیمن دکتر سالاری فر و شهبازی، رییس و دبیر میز خانواده از قطب اخلاق خانوده و سبک زندگی، پیش از ظهر روز سه‌شنبه 16 بهمن از 20 اثر سفارشی میز خانواده از قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی که به همت مرکز فرهنگی هنری تولید شده بود، بازدید کردند.

در حاشیه این بازید که با حضور استاد زین العابدین اسماعیلی، رییس انجمن خوشنویسان طلاب، همراه بود حجت الاسلام و المسلمین سالاری فر ضمن ابراز رضایت و خرسندی از سطح کیفی آثار تولیدی گفت: کیفیت آثار تولید شده بنده را تحت تاثیر قرار داد، استفاده از یک هنر ایرانی مانند خوشنویسی جهت انتقال مفاهیم و ارزش های دینی اتفاق خوبی است و نیاز به حمایت دارد؛ البته اثر بخشی آن در جامعه نیازمند دوگام  است که یکی تداوم در تولید و دیگری گسترش تولیدات می‌باشد.

رئیس میز خانواده با تاکید بر اهمیت حضور این هنر در فضا های حقیقی و مجازی ادامه داد: مهم ترین اصل گسترش و نمایش این هنر و این قبیل از تولیدات است؛ حضور و نمایش در نهاد های مختلف فرهنگی، بیلبورد های شهری و دیگر مکان هایی که در معرض نمایش عام و خاص باشد نکته مهمی است که حتما در راستای اجرای آن اقدام و با نهاد های زیربط گفتگو ‌می‌کنیم.

وی در پایان  ضمن قول مساعدت جهت تولید مستمر چنین آثاری تصریح کرد: با توجه مضمون این تولیدات که در ارتباط با خانواده و ارزش های خانوادگی است و همچین اثر بخشی هنر خوشنویسی، استفاده از آن ها در طراحی  کارت پوستال برای زوج های جوان راه مناسبی برای شروع و گسترش  این دست از تولیدات فرهنگی است.


كلمات كليدي : خوشنویسی , خانواده و سبک زندگی , اشراق , مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

مرکز فرهنگی هنری
مجری سایت : شرکت سیگما