صفحه اصلي
آپارات
آلبوم تصاوير
اخبار برگزیده
اخبار عمومی
انجمن ها
جستوجو
گزارش تصویری
گزارش و فعالیت های مرکز
ورود
انجمن مطالعات نظری هنر
مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص انتخابات هیئت مدیره انجمن مطالعات نظری هنر خبر داد؛ سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن مطالعت نظری هنر برگزار می گردد رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی درخصوص شرایط کاندیدای سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن مطالعات نطری هنر طلاب گفت: افراد کاندید جهت شرکت در انتخابات درقدم اول باید طلبه باشند، طلبه بودن کاندیدا از شروط اصلی شرکت در این انتخابات است

به گزارش مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن مطالعات نظری هنر برای تمامی طلاب دانشجو در رشته های مرتبط با رشته مطالعات نظری هنر و یا آن دسته از طلابی که مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مربوط به این حوزه دارند، برگزار می‌شود.
دکتر محمد حسنی، رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، در خصوص این انتخابات گفت: انتخابات هیئت مدیره انجمن مطالعات نظری هر دو سال یکبار انجام می‌گیرد که اولین دوره آن در سال 91 برگزار شد. در این انتخابات، رزومه و مدارک ثبت نامی افراد کاندید شده پیش از این توسط واحد انجمن ها بررسی و  در روز انتخابات، پس از ارائه کوتاه کاندیداها، افراد در معرض آرای مجمع عمومی انجمن مطالعات نظری قرار گرفته و به کرسی راُی می‌نشینند.

محمد حسنی افزود: اعضای مجمع عمومی  از بین طلاب و از دانش آموخته های رشته های فسلفه، هنر، حکمت هنر و به طور کلی همه رشته های مرتبط با مطالعات نظری هنر  می باشند؛ اعضای انجمن و مجمع عمومی مطالعات نظری در اولین انتخابات برگزار شده در سال 91، 65 نفر، در دومین دوره یعنی سال 93،  100 نفر و نهایتا برای انتخابات امسال  تعداد این اعضا به 160 نفر می‌رسد.

رئیس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی با تاکید بر طلبه بودن افراد شرکت کننده در این انتخابات تصریح کرد: افراد کاندید جهت شرکت در انتخابات در قدم اول باید  طلبه باشند، . دوم اینکه طلاب شرکت کننده باید در یکی از رشته های مرتبط با رشته مطالعات نظری هنر تحصیل کرده و  یک اثر تالیفی در  این حوزه  اعم از کتاب و یا مقاله داشته باشند و همچنین در یکی از رشته های هنری و مرتبط با مطالعات نظری هنر حداقل مدرک کارشناسی ارشد را داشته و پایان نامه آن ها در ارتباط با مطالعات نظری هنر باشد.

محمد حسنی درخصوص روند و تاریخ برگزاری انتخابات افزود: انتخابات در روز چهارشنبه 14 آذر ماه از ساعت 15.30 با حضور اعضای مجمع عمومی و افراد کاندید در نگارستان اشراق برگزار می‌شود. تمامی افراد دارای شرایط می‌توانند جهت ثبت نام و ارسال مدارک خود، از طریق وب سایت مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی  www.eshragh.ir اقدام کنند؛ از بین تمامی افراد شرکت کننده نهایتا هفت نفر بنا بر رای مجمع عمومی به عنوان هیئت مدیره انجمن مطالعات نظری انتخاب می‌شوند.

مهلت ثبت نام و ارسال روزمه نیز همزمان با اطلاع رسانی ما از روز دوشنبه 5 آذر شروع و تا یازدهم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

کلمات کليدي
انجمن مطالعات نظری هنر, اشراق, مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

مرکز فرهنگی هنری
مجری سایت : شرکت سیگما