صفحه اصلي
آپارات
آلبوم تصاوير
اخبار برگزیده
اخبار عمومی
انجمن ها
جستوجو
گزارش تصویری
گزارش و فعالیت های مرکز
ورود
مرگ در ماه ازدیبهشت
گزارشی درباره یکی دیگر از پروژه های داستانی مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی مرگ در ماه اردیبهشت مرگ در ماه اردیبهشت به تهیه کنندگی صادق روشن قیاس و کارگردانی میلاد محمدی، فیلم کوتاهی است با موضوع صداقت که اهمیت این مهم در جامعه شخصی و اجتماعی افراد را بیان می‌کند.

به گزارش مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، "مرگ در ماه اردیبشهت" عنوان یکی از پروژ های فیلم داستانی اداره هنری های تصویری مرکز فرهنگی هنری در سال 96-97 است و در قالب یک فیلم کوتاه  بحث صداقت در جامعه و پیامد های ناشی از عدم صداقت را مطرح می‌کند و در جریان داستانی که برای مخاطب به تصویر می‌کشد، چگونگی تبدیل یک عدم صداقت به ظاهر کوچک به فاجعه را بیان می‌کند.

مهدی بنکدار، رئیس اداره هنری ها تصویری مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، درخصوص چگونگی مراحل پیش تولید و تولید این فیلم کوتاه داستانی می‌گوید: کار پیش تولید این فیلم از سال گذشته با فراخوان دریافت فیلم‌نامه شروع شد و طی چند ماه فیلم‌نامه های مختلفی به دست ما رسید. انتخاب یک فیلم‌‌نامه از میان آثار متعددی که به دست ما رسیده بود، کار چندان راحتی نبود؛ گزینش و انتخاب یک فیلمنامه مناسب که از یک طرف تمامی ویژگی های محتوایی و داستانی مد نظر را داشته و از طرفی  جذابیت کافی برای مخاطب را نیز دارا باشد، کار را دشوار کرده بود تا اینکه بالاخره پس از مطالعه و بررسی فیلمنامه های مختلف، فیلم‌نامه ای که شرایط مد نظر را در بر داشت در شورای فیلم نامه به تصویب رسید و مرحله تولید کار کلید خورد. یکی از مشکلات اساسی این پروژه بحث مالی بود؛ با توجه شرایط  اقتصادی،  هزینه های تمام شده افزایش قیمت چشم‌گیری داشت، تدبیر مالی و در عین حال عدم افت کیفیت اثر، جزیی از تلاش های مجدانه برای تولید این فیلم محسوب می‌شود.

مرگ در ماه اردیبهشت به تهیه کنندگی صادق روشن قیاس و کارگردانی میلاد محمدی مراحل تصویر برداری خود را پشت سر گذاشته است؛ هم اکنون نیز این فیلم کوتاه در دست تدوین، افزودن افکت ها و جلوه های ویژه رایانه ای است تا در مرحله آخر موفق به دریافت پایان کار خود گردد.

جهت مشاهده گزارش تصویری از پشت صحنه این فیلم اینجا را کلیک کنید

کلمات کليدي
مرگ در ماه اردیبهشت, فیلم کوتاه داستانی, صداقت, اشراق, مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

مرکز فرهنگی هنری
مجری سایت : شرکت سیگما