صفحه اصلي
آپارات
آلبوم تصاوير
اخبار برگزیده
اخبار عمومی
انجمن ها
جستوجو
گزارش تصویری
گزارش و فعالیت های مرکز
ورود
در پیام زن آبان ماه می‌خوانید؛

ناگفته هایی تکان‌دهنده از حماسه بانوان ایرانی/ گزارشی از موفقیت بانوان ملی پوش در المپیک آسیایی جاکارتا


 

به گزارش مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی، ماهنامه فرهنگی اجتماعی پیام زن، با نگاهی ویژه به حماسه سازی بانوان ایرانی در دوران دفاع مقدس و گزارشی از درخشش بانوان ملی پوش ایرانی در رشته های مختلف بازی های آسیایی جاکارتا، در آبان ماه به چاپ رسید.
 

زن و گلوله
 

" زن و گلوله " حکایت ایثار، فداکاری و حماسه آفرینی زنان ایرانی است در روز های مقاومت 34 روزه ارتش و نیرو های مردمی در شهر خرمشهر، از روز اول مهر تا اوایل آبان ماه؛ روز هایی که معمولا روایت آن به سوم خرداد ماه، سالروز آزاد سازی خرمشهر  واگذار شده است. لیلا سادات باقری، دبیر صفحه دریا کنار، روایتی تکان دهنده و حماسی از حضور و جهاد بانوان در این صحنه‌ی جاودانه و کم‌نظیر از تاریخ معاصر ایران را به میان آورده است.
 

بانوان ورزشکار
 

مدال آوری بانوان ورزشکار ایرانی در بازی های آسیایی اندونزی، با قهرمانی تیم ملی کبدی و پیروزی آنها بر قهرمان جهان هند - توجه بسیاری را در داخل و خارج کشور به خود جلب کرده است. از طرف دیگر اینکه این بانوان با حفظ حجاب خود توانسته بودند در بستری اخلاقی و سالم، قله های پر افتخار ورزش را به زیر آورند. گزارش این موفقیت را همراه با گفت و گو هایی خواندنی در این شماره از مجله می‌خوانید.
 

اندرونی
 

مادرانه این شماره به چگونگی انجام هم‌زمان وظایف مادری و حفظ برنامه های معنوی و عبادی در زندگی بانوان پرداخته است. همچنین گزارشی انتقادی به گرانی پوشک و معرفی راه کار هایی برای خانوده ها را در اندرونی شماره 317 و 318 نشریه پیام زن می‌خوانید.علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر ویا اشتراک این نشریه و یا سایر نشریات 
با شماره تلفن 37830244-025  تماس حاصل فرمایند.


كلمات كليدي : اشراق , نشریه فرهنگی اجتماعی , نشریه پیام زن , مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی
 
امتیاز دهی
 
 

Guest (PortalGuest)

مرکز فرهنگی هنری
مجری سایت : شرکت سیگما