ارتقای یک مجموعه در گرو کار جمعی است / شاخصه های مدیران تراز
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی به تبیین شاخصه های مدیران تراز پرداخت و گفت: ارتقای یک مجموعه در گرو کار جمعی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه، حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی، «معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی» در اولین نشست دوره ای صمیمی خود با کارکنان این معاونت با اشاره به لزوم همدلی در بین همکاران، گفت: بدون همدلی کار پیش نمی رود و گله کردن از نشانه های دوستی است و اگر از همدیگر گلایه نکنیم و نقدها نیز بیان نشود دچار مشکل خواهیم شد.
وی اهمیت و جایگاه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی را مورد توجه قرار داد و با اشاره به اینکه جایگاه این معاونت آنگونه که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد، اظهار داشت: همه ما باید به اهمیت جایگاه فضای مجازی، هنر و رسانه اعتقاد داشته باشیم، زیرا بدون اعتقاد به این موضوع، کارها پیش نمی رود.
حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی در ادامه با اشاره به جایگاه هنر، مسأله رشد و کمال را در ارتباط مستقیم با این مقوله تلقی کرد و بیان داشت: به عنوان مثال کسی که بخواهد خانه ای بسازد باید نقشه داشته باشد و نقشه نیز برگرفته از عنصر خیال است؛ امروز باید برای بیشتر دیده شدن آثار پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی از عنصر خیال و هنر بهره گیری داشته باشیم.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بر لزوم همت و تلاش روزافزون کارکنان این معاونت جهت رشد و ارتقای سطح دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه های فضای مجازی، هنر و رسانه تأکید و ضمن اشاره به سختی ها و دشواری های این مسیر، ابراز کرد: باید به صورت جدی مأموریت های محوله و مسائلی که به ما سپرده می شود را دنبال کنیم.
وی رشد و ارتقای یک مجموعه را در گرو کار تیمی و همگرایی دانست و مطرح کرد: امروز همه همکاران و دوستان مجموعه فضای مجازی، هنر و رسانه باید از روحیه کار جمعی برخوردار باشند و ما باید زیرمجموعه ها را در فرایند تصمیم گیری دخیل کرده و کارها را براساس فکر جمعی پیش ببریم.
حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی به تبیین شاخصه های مدیران تراز پرداخت و در توصیه به مدیران و رؤسای بخش های مختلف معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه گفت: یکی از وجوه استخفاف دیگران این است که بدون همگرایی و فکر دسته جمعی، تصمیماتی اخذ شده و برای اجرا به زیر دستان ابلاغ شود؛ یک رئیس خوب و تراز، کسی است «خوب بشنود»، «گفت‌وگو کند» و «همه تلاش خود را برای همگرایی به کار گیرد».
گفتنی است، در پایان این جلسه برخی از کارکنان معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه به ارائه نقطه نظرات خود در رابطه مسائل جاری بخش های مرتبط با خود پرداختند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی