دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

ارسال ۷۰ اثر به عصر شعر استکبار ستیزی/ برگزیدگان عصر شعر استکبارستیزی تجلیل شدند
دبیرعصر شعر استکبارستیزی با اشاره به تجلیل از برگزیدگان عصر شعر استکبارستیزی شیطان بزرگ با حضور ناصر فیض و عباس احمدی از شاعران برجسته کشور، از ارسال 70 اثر با موضوع استکبارستیزی به این جشنواره خبر داد.

به گزارش اشراق نیوز، طی مراسمی با حضور ناصر فیض و عباس احمدی از شاعران برجسته شعر طنز کشور و جمعی از شاعران طلبه، از برگزیدگان عصر شعر استکبارستیزی تجلیل شد.

محمد علی نقیب “دبیرعصر شعر استکبارستیزی” در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به اتفاقات منطقه و ترورسردار سلیمانی و زبان درازی رئیس جمهور تروریست آمریکا، این ضرورت احساس شد تا اشعاری با موضوع استکبارستیزی و هجو و طنز با موضوع ترامپ سروده شود.

وی افزود: برهمین اساس با توجه به اختتامیه نمایشگاه بین المللی کاریکاتور که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در نگارستان اشراق برپا بود، تلاش شد تا عصر شعر استکبارستیزی به عنوان اختتامیه این نمایشگاه برگزار شود.

دبیرعصر شعر استکبارستیزی ادامه داد: پس از فراخوان عصرشعر استکبارستیزی ۷۰ اثر واصل گردید که ۸ اثر مورد تجلیل واقع شد.

وی در خصوص اسامی نفرات برتر خاطرنشان کرد: سید ابراهیم موسوی، خانم عاطفه جوشقانی، سید علی حسینی ایمنی، علی مویدی، سید محمد مهدی شفیعی، محمدعلی خاکساردوست، روح الله گائینی و محمد میرزایی افرادی بودند که توانستند رتبه برتر این عصر شعر را کسب کنند و در این عصر شعر به شعرخوانی بپردازند.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی