بررسی شخصیت ادبی علامه حسن زاده آملی در ویژه نامه پنجمین جشنواره شعر اشراق

دبیر میزگرد بررسی شخصیت ادبی علامه حسن زاده آملی با اشاره به ضرورت معرفی شخصیت ادبی علامه حسن زاده آملی(ره) بیان داشت: در این نشست بنا داریم تا این ابعاد را تبیین کنیم تا حاصل آن در ویژه نامه جشنواره منتشر گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر ( مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سید سلمان علوی شاعر حوزوی در میزگرد تخصصی «بررسی شخصیت ادبی علامه حسن زاده آملی» که از سوی پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه (اشراق) در خبرگزاری حوزه برگزار شد، گفت: جشنواره شعر طلاب چهارمین دوره است که مسابقات شعرسرایی را برای این قشر برگزار می نماید.

وی با تأکید بر حضور بانوان طلبه در جشنواره شعر طلاب خاطرنشان کرد: در بخش های مختلف این جشنواره خواهران طلبه نیز حضور خواهند داشت.

این شاعر حوزوی تهیه ویژه نامه ای در خصوص شعر طلاب را یکی از برنامه های این جشنواره دانست و گفت: در این ویژه نامه سعی شده است به شخصیت هنری و شاعری عالم فقید مرحوم علامه حسن زاده آملی پرداخته شود.

وی تصریح کرد: در شرح حال هایی که مرحوم علامه به نشر آن ها پرداخته اند به موضوع سحرخیزی و توسل تأکید بسیاری دیده می شود.

حجت الاسلام علوی با اشاره به ضرورت معرفی شخصیت ادبی علامه حسن زاده آملی(ره) بیان داشت: در این نشست بنا داریم تا این ابعاد را تبیین کنیم تا حاصل آن را در ویژه نامه جشنواره منتشر گردد.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=13275
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی