دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

برگزاری اولین جلسه اداره آموزش معاونت فضای مجازی

اولین جلسه اداره آموزش معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه برگزار شد.
به گزارش اشراق، اولین جلسه اداره آموزش معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، با حضور رییس و اعضای این اداره روز یکشنبه ۱۷ آذر ماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام علیرضا فجری، رییس اداره اموزش، درخصوص رسالت این اداره، نگاه و چشم اندازه اداره آموزش صحبت و همکاری مجدانه تمامی اعضای این اداره را خواستار شد.
در ادامه ضمن معرفی اعضا و بررسی سوابق کاری، علمی و اجرایی آنها، شرح وظایف هر یک از سوی رییس اداره آموزش قرائت شد.
تصمیم گیری و تامل در مورد دوره های ترم اینده، ارتباط گیری با مراکز آموزشی مختلف در سطح کشور و همچنین ارائه طرح و ایده های خلاقانه از جمله مطالبی بود که حجت الاسلام و المسلمین فجری، از همکاران خود در این اداره خواستار شدند.
گفتنی است که عباسعلی متولیان، به دلیل تجربه کاری و پژوهشی در عرصه رسانه، مسئولیت برگزاری و ارائه راهکارهای آموزشی در زمینه رسانه را برعهده گرفت.
خانم بصیری، با توجه به سابقه گسترده در بحث هنر، در مورد کلاس ها و کارگاه های اموزشی مربوط به هنر و آقای مویدی نیز این مسئولیت را در عرصه فضای مجازی و زیر مجموعه های آن به اجرا می‌رساند.
همچنین مسئولیت فنی سامانه آموزشی اداره آموزش بر عهده آقای شیری، امور اجرایی اداره آموزش برعهده آقای خاوری و مدیریت محتوایی سامانه آموزش، ارایه راهکارهای مناسب برای تعامل بهتر با مراکز آموزشی، بارگزاری دوره ها نیز بر عهده خانم فرهودی محول گردید.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی