دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

برگزاری نشست هم اندیشی جشنواره بزرگ صالح در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی
نشست هم اندیشی جشنواره بزرگ صالح با حضور آقای صانعی دبیرهنری جشنواره ،کارگردان و نویسنده صدا وسیمای جمهوری اسلامی بارئیس اداره تولیدات رسانه ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه، آقای صانعی “دبیر جشنواره بزرگ صالح” در این نشست هم اندیشی که در سالن جلسات علامه طباطبایی(ره) معاونت فضای مجازی هنر و رسانه برگزار شد تصریح کرد: دراین جشنواره سعی داریم بسترهای حضور طلاب علاقه‌مند به سینما وکارگردانی در این عرصه را فراهم و موانع موجود در آن را از میان برداریم.
وی افزود: امیدواریم با همکاری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بتوانیم درجشنواره بزرگ صالح که بزودی در تهران برگزار می‌شود از ظرفیت‌های این معاونت و از محصولات آن بهره‌مند شویم و آثار تهیه شده در این معاونت درزمان برگزاری این جشنواره پخش شود.
در ابتدای این نشست نیز آقای استیری “رئیس اداره تولید محصولات چند رسانه‌ای معاونت فضای مجازی هنر و رسانه” ضمن خیر مقدم به آقای صانعی دبیر جشنواره بزرگ صالح و اعضای دبیرخانه گفت: این معاونت آمادگی دارد تا در راستای اهداف مشترک این جشنواره همکاری و در این راستا محصولات خود را در اختیار این جشنواره قرار دهد.
استیری اشاره کرددفترمی توانددرزمینه ی ارزیابی آثار، برگزاری نشست های تخصصی در موضوعات مرتبط، عرصه تبلیغ دینی وهمچنین همکاری درتولیدات آثارهنری دینی همکاری داشته باشد.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی