کاروان هفتمین سوگواره مجازی اشراق، به “اجتماع قلب ها” رسید
كارگاه هاي آنلاين ادبی و هنری با رويكرد توليد آثار متناسب با فضاي مجازي و با حضور اساتيد مطرح كشور به همت اداره كل فضاي مجازی دفتر تبليغات حوزه علميه قم در حاشيه هفتمين سوگواره مجازي اشراق و با عنوان «اجتماع قلب­ها» در حال برگزاري است.
کاگاه های آنلاین

کارگاه های آنلاین ادبی و هنری با رویکرد تولید آثار متناسب با فضای مجازی و با حضور اساتید مطرح کشور به همت اداره کل فضای مجازی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم در حاشیه هفتمین سوگواره مجازی اشراق، با عنوان «اجتماع قلب­ها» در حال برگزاری است. بیش از دویست نفر از هنرمندان و اهالی قلم از سراسر کشور در این کارگاه ها ثبت نام کرده اند.

«پرورش ایده و خلاقیت»، از جمله کارگاه ها است که استاد مجید خسروانجم، تدریس آن را به عهده دارند. دو بخش «ایده پردازی تخصصی و نگاه نو» به صورت تئوری و « پردازش و اجرای ایده ها» به صورت مهارتی و عملی، در این کارگاه ها برنامه ریزی شده است که اساتیدی همچون مجتبی مجلسی و محمدحسین نقشینه در بخش گرافیک، حسن طاهری و اسماعیل عظیمی در بخش متون ادبی، حسین نصیری و سید مهری میرغیاثی در بخش کلیپ و مسعود عجمی در بخش عکس در این برنامه حضور دارند. همچنین در شب پایانی، کارگاه «انتشار آثار در فضای مجازی و کنشگری سایبری»، توسط حجت الاسلام مصطفی اسماعیلی، ارائه خواهد شد.

از امتیازات این کارگاه مجازی علاوه بر اساتید با تجربه و صاحب سبک و حضور دانشجویان و طلاب علاقمند به عرصه هنر، ادبیات و فضای مجازی، می توان به بخش «آموزیاری» اشاره کرد که جهت ایجاد تعامل دوسویه بین هنرجویان و اساتید در فضای مجازی در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است دبیرخانه هفتمین سوگواره مجازی اشراق از آثار تولید شده در کارگاه ها حمایت مادی و معنوی خواهد نمود و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در بخش رقابتی سوگواره ارسال کنند.

 

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=7329
اخبار مرتبط

آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی