دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

به همت گروه تبلیغی میعاد: رونمایی از کتاب و نرم افزار واقعیت افزوده نغمه های بهشتی
نغمه های بهشتی

جواد دلاوری، مسئول بخش تبلیغ مکتوب، ادبی و هنری معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار بلاغ بیان داشت: یکی از تولیداتی که در این بخش به مرحله توزیع رسیده است کتاب و نرم افزار واقعیت افزوده نغمه های بهشتی است.

وی گفت: این کتاب به همت گروه تبلیغی میعاد و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر روستا آزاد معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین قطبی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه اصفهان و جمعی از مدیران و فعالان مؤسسات قرآنی در سالن همایش های پژوهشکده باقرالعلوم سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شد.

وی به ویژگی های این کتاب اشاره کرد و گفت : کتاب نغمه های بهشتی بر پایه فناوری و تکنولوژی واقعیت افزوده (AR) تولید گشته است. این کتاب اولین کتاب سخنگوی قرآنی است که با محوریت آموزش ۵ سوره از جزء ۳۰ قرآن کریم تولید گشته و در آن مفهوم و شعر کودکانه هر سوره تدوین شده است.

وی در ادامه افزود: از جمله ویژگی های دیگر این کتاب، تولید نرم افزار واقعیت افزوده نغمه های بهشتی و نرم افزار بازی با ستاره ها است که کودکان می توانند هم زمان با بازی پازل و رنگ آمیزی مرتبط با هر سوره، قرائت و مفهوم آن سوره را نیز آموزش ببینند.

به همین جهت پیشنهاد می گردد علاقمندان نرم افزار نغمه های بهشتی و نرم افزار بازی با ستارها را از لینک زیر دانلود کنند و همچنین برای تهیه کتاب به انتشارات کتابک مراجعه فرمایند

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی