دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تاکید معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بر همکاری با حوزه علمیه خراسان رضوی

معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بر همکاری رسانه‌ای با حوزه علمیه خراسان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه،‌ حجت الاسلام والمسلمین شیخ‌الاسلامی در دیدار با مدیر کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی و هیئت همراه ضمن تشکر و قدردانی از حضور آن ها در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: تشکیل تیم تخصصی محتوایی در آن اداره کل که بتواند با حوزه علمیه خراسان ارتباط بگیرد امری ضروری است و معاونت فضای مجازی،‌ هنر و رسانه آماده همکاری با این تیم است.
وی همچنین از آمادگی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه برای گسترش آموزش‌های لازم به مبلغان در این عرصه خبر داد و افزود: اداره کل فضای مجازی معاونت آماده همکاری در این زمینه است.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی همچنین با تاکید بر ضرورت تولید کلیپ‌های تاثیرگذار ادامه داد: این معاونت آمادگی دارد تا نسبت به انتشار کلیپ های تهیه شده در دفتر خراسان رضوی همکاری داشته باشد.
در ابتدای این دیدار،‌ حجت الاسلام والمسلمین رحمانی مدیرکل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی شعبه خراسان رضوی با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی به عنوان معاون فضای مجازی، هنر و رسانه،‌ تعامل هرچه بیشتر این معاونت با اداره کل آموزش شعبه خراسان رضوی و برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه را خواستار و در این زمینه نکاتی را مطرح کرد.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی