آخرین اخبار تبلیغ مجازی

آشنایی با اداره کل فضای مجازی

آشنایی با اداره کل فضای مجازی

فناوری­ های نوین ارتباطی عصر جدید به ویژه شبکه­های اجتماعی و پیام ­رسان­ها که دستاورد شبکه جهانی اینترنت هستند،…

شرایط ثبت نام فعالان مجازی

– طلبه بودن ( داشتن پرونده تحصیلی حوزوی) – مدرک سطح یک (برای برادران) و گذراندن حداقل ۱۷۰ واحد درسی (برای…

ماموریت­ ها و شرح وظایف

۱. پایش و رصد و آینده ­پژوهی هرگونه فعالیت مرتبط با فضای مجازی(مسائل، فعالان، جریان­ شناسی، شبکه ­سازی و شبکه­ شناسی، گفتمان­ های رایج…) با اهداف مشخص و قابلیت داده­ کاوی ­طبق ضرورت­ ها و ماموریت­ های محوله به منظور تشخیص درست مسایل فضای مجازی، هنر و رسانه.
۲. شناسایی، جذب، سازماندهی و تعامل با فعالان فضای مجازی در هر سطحی(طلاب مبلغ، غیر طلاب موثر و قابل اعتماد، مراکز و نهادهای فعال) به منظور فعالیت در یکی از فعالیت­ های فضای مجازی.

۳. مطالعات بنیادین، اندیشکده ­ای و راهبردی مرتبط با فضای مجازی، هنر و رسانه
۴. بستر سازی، حمایت و هدایت گروه ­سازی، شبکه ­سازی، جریان­ سازی و تشکیل انجمن­ های مناسب جهت توسعه ارتباطات نرم و شبکه­ ای با تاکید بر فعالان خلاق و نوآور فضای مجازی؛ هنر و رسانه. مبلغان و گروه های تبلیغی با جامعه هدف در فضای مجازی

۵. ارائه کلیه آموزش های مورد نیاز مبلغان، فعالان فرهنگی، گروه های تخصصی و نخبگان با هدف آموزش، رشد و ارتقاء فعالیت های ایشان در فضای مجازی ، هنر و رسانه شامل:
پیش ­نیازها (مانند فتوشاپ…)
نیازها(مانند روش ساخت کانال، پیج، ارسال توئیت،… طراحی و راه­ اندازی سایت، وبلاگ، گروه…)
نحوه فعالیت و روش استفاده از فضای مجازی در بسترهای پیام ­رسان­ ها، شبکه­ های اجتماعی و هرگونه بستر مبتنی بر وب(سایت، وبلاگ، تالار گفتگو…)و گوشی­ های هوشمند.
نحوه ساخت و ارایه قالب ­هایِ شناخته شده فعلی و جدید: متن کوتاه، پیام و پیامک فرهنگی، دلنوشته، عکس نوشته(تایپوگرافی-کمیک استریپ…)، اینفوگرافی، پوستر، کلیپ صوتی و تصویری، نرم­ افزارهای کاربردی(اپ)، لایوها، فیلم موبایل، داستان، مقاله اینترنتی، کاریکاتور، موشن­ گرافی، موشن پوستر، کاراکتر سازی، مسابقات آنلاین و…
سوادهای مورد نیاز برای فعالیت در پیام­ رسان­ ها، شبکه­ های اجتماعی و هرگونه بستر مبتنی بر وب(سایت، وبلاگ، تالار گفتگو…) و گوشی­ های هوشمند.
راه اندازی، ارایه و پشتیبانی آموزش­ های مرتبط با ابزارهای تولید و انتشار محتوا، آماده­سازی، مدیریت محتوا و مهارت­ افزایی مبلغان.
ارایه خدمات میزبانی وب(هاست و سرور) و کلیه خدمات مربوط به هاست، دامین، طراحی سایت، ارائه آموزش و مشاوره فنی در زمینه طراحی و مدیریت سایت جهت هرگونه فعالیت مبلغان، فعالان فرهنگی، گروه­ های تخصصی و نخبگان در فضای مجازی
۶. زمینه­ سازی و هدایت فرایند تولید در بسترها، محیط­ های فضای مجازی و چند رسان ه­ای مختلف جهت عرضه در فضای مجازی

برنامه ها