تولید سرود پاسداشت شهدای مدرسه سیدالشهدا کابل به همت دفتر تبلیغات اسلامی+ دانلود
سرود "مدرسه‌ی امام حسین(ع)" پاسداشت شهدای حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل به همت دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم توليد شد.

سرود “مدرسه‌ی امام حسین(ع)” پاسداشت شهدای حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تولید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی،‌ هنر و رسانه،‌ سید مهدی موسوی رئیس اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی،‌ هنر و رسانه در گفت وگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر تصریح کرد: ملودی و شعر این سرود را سیدعلی نقیب ساخته و پرداخته و علی کاظمی آهنگسازی آن را برعهده داشته است.

وی با بیان اینکه این اثر توسط گروه سرود ولایت و گروه سرود رایت الهدی اجرا شده است گفت: اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی،‌ هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی تلاش دارد تا با انتشار این اثر همدردی خود را با مردم مظلوم افغانستان نشان بدهد.

رئیس اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی،‌ هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: این سرود در تجمعی هم که با همین عنوان در مدرسه مبارکه فیضیه برگزار شد در حضور تجمع کنندگان اجرا گردید که بحمدالله با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی