دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی با معاون مهر دفتر تبلیغات اسلامی

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به ضرورت شناسایی و تربیت مبلغان تخصصی برای فضای مجازی گفت: متاسفانه الان یک طیف خاکستری رها شده در فضای مجازی داریم که می توانند بسیار خطرناک باشند و جامعه را ناپایدار کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی، فیروزآبادی “دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ضمن تشکر از فعالیت های این معاونت گفت: در فضای مجازی کاربر قدرت انتخاب دارد و این، فعالیت در عرصه فضای مجازی را سخت و پیچیده کرده است.

وی با اشاره به ضرورت شناسایی و تربیت مبلغان تخصصی برای فضای مجازی افزود: متاسفانه الان یک طیف خاکستری رها شده در فضای مجازی داریم که این ها بصورت موجی حرکت می کنند و یک روز این طرف و روز دیگر آن طرف هستند.

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی افزود: این طیف خاکستری می توانند بسیار خطرناک باشند و جامعه را ناپایدار کنند و این به صلاح جامعه و کشور و خود مردم نیست.
وی با اشاره به نکاتی پیرامون حضور مبلغان در فضای مجازی خاطرنشان کرد: به اندازه توان آمادگی داریم تا با دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه فعالیت ها و اهداف تعریف شده همکاری داشته باشیم.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=13915
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی