رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی: نمایشگاه خوشنویسی از ۱۸ الی ۲۴ خرداد در نگارستان اشراق دایر می باشد
رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر (فضای مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی گفت: از 113 اثر دریافتی که در چهار تکنیک نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ بودند، 40 اثر به این نمایشگاه راه یافتند.

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر،جواد دلاوری رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه خوشنویسی که به همت این اداره دایر شده است، در گفت و گویی بیان داشت: در حدود یک ماه پیش فراخوان آثار خوشنویسی را داشتیم که در پی آن هنرمندان استان قم ۱۱۳ اثر را برای ما ارسال کردند.
وی افزود: از این ۱۱۳ اثر که در چهار تکنیک نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ بودند ۴۰ اثر به نمایشگاه راه یافت؛ داوری این آثار با حضور سه تن از اساتید مطرح کشوری انجام گرفت و ۱۰ مورد از آن ها به عنوان آثار برتر انتخاب شدند.
دلاوری خاطرنشان کرد: به هرکدام از صاحبان ۱۰ اثر برتر مبلغ یک میلیون تومان هدیه اعطا خواهد شد.
وی برگزاری نمایشگاه خوشنویسی را به مناسبت دهه کرامت دانست و گفت: در این نمایشگاه هم آثار آقایان و هم خانم ها در معرض دید عموم قرار گرفته است.
رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۴ خرداد صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۳ در نگارستان اشراق واقع در خیابان شهدا (صفائیه) قابل بازدید است.
وی در پایان با اشاره به قطب بودن شهر قم در عرصه خوشنویسی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه برخی از آثار متعلق به طلاب هنرمند برادر و خواهر می باشد.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=14410
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی