رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:تاکید رهبر انقلاب بر نقش دفتر تبلیغات اسلامی در ارتباط حوزه با شعرا و هنرمندان

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در جلسه اخیری که مدیران دفتر تبلیغات اسلامی در محضر مقام معظم رهبری حضور داشتیم، ایشان تأکید بسیار زیادی داشتند که دفتر تبلیغات اسلامی باید مرجع ارتباط حوزه ها با مراجع خاص مثل شعرا، ادبا و هنرمندان باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر (مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام عبدالرسول احمدیان در شب شعر «آینه در آینه در آینه» که به همت اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه برگزار شد، اظهار داشت: وقتی در جمع شعرا حضور پیدا می کنیم، آن شور و حرارتی که در احساس شما وجود دارد، باعث می شود که طبع شعر هر شخصی گل کند و بخواهد شعر بگوید.

وی افزود: امیدوارم با حضور در جمع شما محتشم ها و مقبل ها، مرا هم میهمان ثواب جرعه شعری بکنید و با این امید در جمع شعرخوانی شما حضور پیدا کردم.

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اذعان داشت: در جلسه اخیری که مدیران دفتر تبلیغات اسلامی در محضر مقام معظم رهبری حضور داشتیم، ایشان تأکید بسیار زیادی داشتند که دفتر تبلیغات اسلامی باید مرجع ارتباط حوزه ها با مراجع خاص مثل شعرا، ادبا و هنرمندان باشد و إن شاء الله که بتوانیم این وظیفه ای که ایشان بر عهده دفتر تبلیغات اسلامی گذاشتند را اطاعت کنیم.

وی تصریح کرد: به دلیل جایگاهی که اصفهان در بین هنرمندان دارد، پنجره بسیار مناسبی است که معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از ظرفیت شعبه اصفهان برای ارتباط با هنرمندان استفاده کند.

 

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=13103
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی