دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

سامانه جدید آموزش مجازی؛ خدمتی دیگر از اداره فناوری اطلاعات

سامانه جدید آموزش مجازی به همت اداره فناوری اطلاعات معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در این معاونت راه اندازی شد.

مهدی کبیر رئیس اداره فناوری اطلاعات معاونت فضای مجازی هنر و رسانه از راه اندازی سامانه آموزشی، خبر داد و گفت: اهمیت موضوع آموزش و احساس نیاز معاونت فضای مجازی هنر و رسانه در خدمات متنوع آموزشی با محوریت فضای مجازی به ۶۵۰۰ طلبه فعال در این حوزه باعث شد به دنبال زیرساختی برای برآوردن این نیاز ها باشیم که در نهایت منجر به انتخاب نرم افزار پافکو شد.

وی ادامه داد: بسته نرم افزار راه اندازی شده از سه قسمت یکپارچه و متصل cms  وtms  و lms تشکیل شده است.  از محاسن این نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزارهای مشابه امکان ایجاد شعب و یکپارچه بودن سه قسمت نرم افزار است.

کبیر با بیان کاستی های نرم افزارهای پیشین اضافه کرد: امکان ایجاد شعبه های مجزا، از دیگر قابلیت های این نرم افزار است که امکان خدمت رسانی  و مشارکت گسترده با سایر مجموعه ها در برگزاری کلاس های آموزش مجازی را مهیا می سازد.

رئیس اداره فناوری اطلاعات با اشاره به سایر عناصر کلیدی در بهره مندی و استفاده بهینه از آموزش مجازی عنوان کرد: نقش عمده در پویایی و کارآمدی یک نرم افزار برای پیش برد اهداف یک مجموعه بر عهده افرادی است که درصدد بهره برداری از آن هستند و این مهم نیازمند تنظیم آیین نامه و دستور کار دقیقی است که زمینه را برای بهره برداری حداکثری و مفید پدید آورد.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی