سرپرست مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی: مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر تاکید دارند

سرپرست مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی از تاکید مقام معظم رهبری بر استعدادیابی و پرورش طلاب شاعر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر به نقل از دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه، حجت الاسلام سید علی هاشمی سرپرست مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در دیدار دست اندرکاران پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه با آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب می فرمایند که فضای شعر را در حوزه های علمیه ترویج و طلاب شاعر را استعدادیابی و پرورش بدهید.

وی افزود: نگاه جشنواره بین المللی شعر حوزه (اشراق) برهمین مبناست که طلاب با استعداد را شناسایی و استعدادیابی کند و آنگاه پرورش بدهد و بتواند از ظرفیت های طلاب در شعر، نوحه و سرود استفاده کند.

سرپرست مرکز هنر و رسانه معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی اضافه کرد: علم طلاب علم الهی است و این بایستی در عرصه های مختلف جامعه ورود پیدا کند و به این وسیله فضای جامعه را کنترل کرده و پیشران باشد تا به مقصد اصلی برسد.

پنجمین دوره جشنواره بین المللی شعر حوزه در بخش‌های مختلف مانند شعر کلاسیک، شعر نو، شعر کودک و نوجوان و غیره در سال جاری به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانند به سایت جشنواره به نشانی https://shear.eshragh.ir/ مراجعه کنند.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=12803
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی