فعالیت بیش از ۱۰۰ گروه تبلیغی رسانه ای در معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی

رئیس اداره تولیدات رسانه ای معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش طلاب رسانه ای در مواجهه و مقابله با فرق انحرافی، از فعالیت بیش از ۱۰۰ گروه تبلیغی رسانه ای در این معاونت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر (مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی، محمد تقی استیری در آیین افتتاحیه و رونمایی از پوستر “جشنواره بهائیت محفل خیانت” ضمن بیان ظرفیت های رسانه ای دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ گروه از مبلغان رسانه ای دارای مجوز فعالیت در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر مشغول به فعالیت هستند.

وی به تبین نقش طلاب رسانه ای در مواجهه و مقابله با فرق انحرافی پرداخت و افزود، وجود اساتید شاخص و دارای دانش تخصصی در میزهای تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی و پیوند بین حوزه محتوا و قالب های فنی تولید از اهداف دفتر برای رسیدن به تولیدات هوشمند است.

رئیس اداره تولیدات رسانه ای معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی اضافه کرد: در این خصوص جشنواره های تخصصی می تواند بستری برای ارائه توانمندی طلاب و مبلغان رسانه ای باشد که با پشتوانه محتوای موجود در اقطاب دفتر، تولیدات رسانه ای هدفمند را ممکن می سازد.

در این جلسه اساتید مطرح کاریکاتور حضور داشتند که از انها برای حضور جدی تر برای اموزش مبلغان رسانه ای دعوت به عمل امد.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=13086
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی