دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

نشست مشترک معاونت منابع انسانی و پشتیبانی و معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه

نشست مشترک معاونت منابع انسانی و پشتیبانی و معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه
حجت الاسلام و المسلمین آقای ثنایی معاون منابع انسانی و پشتیبانی دفتر به همراه مدیران کل آن معاونت، با حجت الاسلام و المسلمین آقای شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه، دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.
در این دیدار، معاون فضای مجازی، هنر و رسانه، ضمن تشکر، با بیان ضرورت حفظ کرامت انسانیِ کارمندان، بر ضرورت تامین نیروی انسانی کارآمد با توجه به نوپا بودن معاونت و توجه به ارتقای خدمات به کارمندان تاکید کردند. سپس مدیران منابع انسانی و پشتیبانی دو معاونت ضمن بیان دغدغه های مشترک مانند: مقدمات و الزامات تبدیل وضعیت کارکنان، ارتقای خدمات بیمه ای، ضرورت کمک های ستادی به منظور تسهیلِ فعالیت های صف تاکید نموده و راه حل هایی ارایه کردند.
در پایان معاون محترم منابع انسانی و پشتیبانی دفتر ضمن تاکید بر یکپارچه‎سازی مجموعه ستاد و صف، هدف مجموعه خود را پایان دادن به دغدغه های منابع انسانی، مالی و پشتیبانی سایر معاونت ها، ارتقای فعالیت های سازمانی، تهیه و تدوین قوانین و مقررات با نگاه تسهیل گرانه، الزام به مصوبات هیات امنا و آینده نگری دانسته و از مدیران کل منابع انسانی دو معاونت خواستند تا هماهنگی های لازم را برای پیشرفت امور، حسَب مورد انجام دهند.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی