همکاری ادارات تبلیغات اسلامی هرمزگان و معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی

در نشستی باحضور قائم مقام مرکز در امور رسانه و مدیر کل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه (مهر) دفتر تبلیغات اسلامی و روسای ادارت تبلیغات اسلامی استان هرمزگان، ظرفیت های همکاری مشترک تبیین شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم احمدنژاد در نشستی با حضور نماینده مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان و روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان و برخی از روحانیون طرح هجرت و مستقر که بصورت مجازی در فضای گوگل میت برگزار شد، به بیان ظرفیت های معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی پرداخت.

وی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و یاران با وفای ایشان، از آمادگی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه های جذب، آموزش و… در عرصه های فضای مجازی، هنر و رسانه خبر داد و گفت: این معاونت آمادگی دارد تا در این عرصه ها، همکاری ها و حمایت‌هایی را داشته باشد.

در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی حاجیانی مدیر کل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی نیز که به صورت مجازی در این جلسه حضور داشت، به بیان ظرفیت ‌های معاونت در حوزه فضای مجازی پرداخت.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی