گام بلند طلاب مازندرانی برای ارتقاء سواد رسانه / دیدار طلاب و مدیران مدرسه علمیه خاتم الانبیاء بابل از اداره کل فضای مجازی معاونت مهر
نخستین جلسه بررسی ورود هدفمند طلاب مازندرانی به عرصه ارتقاء سوادرسانه و ساماندهی فعالیت در فضای مجازی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر، جمعی از طلاب و مدیران مدرسه علمیه خاتم الانبیاء بابل، با حضور در معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، با حجت الاسلام والمسلمین مرتضی حاجیانی مدیرکل فضای مجازی و تعدادی از مسئولین این معاونت دیدار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حاجیانی، مدیرکل محترم فضای مجازی در این دیدار که برای اولین بار و به منظور آشنایی بیشتر طلاب این استان، با فضای مجازی ترتیب داده شده بود، به معرفی ساختار و ظرفیت‌ها و حمایت‌های موجود این اداره کل پرداخت.
سپس، حجت الاسلام والمسلمین رحیمی، رئیس اداره تولید با معرفی سامانه اشراق، به فرایند تشکیل پرونده و نوع فعالیت طلاب فعال فضای مجازی در این سامانه پرداخت.
همچنین در ادامه، مدیران مدرسه علمیه خاتم الانبیاء بابل نیز نشستی با برخی از روسای ادارات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه داشتند.
برگزاری اردوی آموزشی نقش آفرینان ویژه طلاب حوزه علمیه خاتم الانبیاء بابل در استان مازندران در راستای توانمندی و حمایت از فعالان این عرصه از جملات مصوبات این دیدارها بود.

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=14431
اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید


آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی