دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

گزارش تصویری از میزگرد رسانه «کنشگری مجازی اجتماعی در هندسه فرهنگ عاشورایی»
همزمان با فرا رسیدن ایام محرم الحرام ۱۴۴۲ هجری قمری و در راستای تولید و توزیع محتوای فاخر در ارتباط با حماسه حسینی‌ (ع) و مکتب اهل بیت (ع) و همچنین رشد کنشگران و مبلغان عاشورایی در فضای مجازی هفتمین سوگواره مجازی اشراق به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و با یاد روحانی مجاهد مرحوم حاج احمد خسروی برگزار شد.
گرافیک، عکس، کلیپ، متون ادبی، ایده‌های نو و کنشگران عاشورایی از جمله بخش‌های این سوگواره به شمار می‌رود. در این دوره برای اولین سال موضوع و بخش کنشگران عاشورایی اضافه شده و امسال به کنشگری فضای مجازی و کنشگران رسانه‌های نوین می‌پردازد.
به همین بهانه میزگرد «کنشگری مجازی اجتماعی در هندسه فرهنگ عاشورایی» با حضور اساتید عالی بخش کنشگری این سوگواره، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سرلک خطیب مشهور و عضو هیأت علمی دانشگاه هنر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی اسماعیلی رئیس مرکز هنر و رسانه بنیاد هدایت و مدرس فضای مجازی، فضه سادات حسینی گوینده خبر و فعال رسانه‌ای، سید بشیر حسینی رئیس المپیاد سواد رسانه و عضو هیأت علمی دانشگاه صداوسیما و جمعی از کنشگران برتر فضای مجازی در سالن اجتماعات خبرگزاری فارس برگزار شد.

 

 

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی