قوانین و مقررات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
شرایط و قوانین استفاده ازخدمات فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه:
بازدید کننده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهتر از فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه به دقت ملاحظه بفرمایید. ورود کاربران به وب‏ سایت فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏ های تشویقی، بسته های پیشنهادی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و خدمات فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
کلیه تعاملات و معاملات فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه در این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. و شما بازدید کننده گرامی توافق می‏ کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش این قوانین میباشد.
کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و اقدام می‌‏شوند. وب سایت فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان خرید محصولات خود از طریق وب سایت را فراهم آورده است.

مشتری یا بازدید کننده:
مشتری یا بازدید کننده به شخصی گفته می شود که با عضویت در بخش کاربری در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کرده است، و به ثبت سفارش و خرید یا اشتراک نشریه یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه اقدام نماید. به خریداران عزیز و مشتریان گرامی توصیه میشود هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را در ورود اطلاعات شخصی علی الخصوص آدرس و کدپستی لحاظ بفرمایند چرا که عینا آدرسی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما آن را در اختیار اداره پست جهت رساندن نشریه گذاشته و پس از سفارش کالا و ارسال هیچ گونه اقدام اصلاحی میسر نمی‌باشد.

تکریم بازدید کنندگان:
فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه اطلاعات خصوصی کاربران و مشتریانی که از سایت خرید مینمایند را محافظت نموده و نهایت دقت را در نگهداری این اطلاعات می‌نماید. فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه متعهد می‏‌شود در حد توان و با استفاده از نیروی متبحر از اطلاعات مشریان حفاظت نموده و در این راستا، نرم افزارهایی که برای این امر لازم می‌باشد را تقویت نموده در حقیقت این سایت به دنبال مشتری مداری و به تبع آن ترویج مطالعه در سطح جامعه هست و به جرات میتوان گفت اکتسابات مالی در قدمهای بعدی انتظارات متولیان این معاونت می‌باشد ولی با وجود این، در صورتی که محصول درخواستی در انبار این فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه به پایان رسیده باشد و این معاونت از این محصول به تعداد درخواست موجود نداشته باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش ‏در سایت، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه محفوظ است. فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش ‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه محفوظ است. نحوه ارتباط با خریداران از فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه هنگامی که مشتری از سایت ما کتاب و یا محصولات فرهنگی را سفارش می‌دهد و خرید می‌نماید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‌کند این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که خرید شما در سایت مرحله به مرحله بوده و فرآیند خرید به درستی صورت گرفته باشد، شما می‌پذیرید که اپراتورهای فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه نیز از طریق ایمیل و یا سرویس پیام کوتاه و یا تماس تلفنی مستقیم به درخواست شما پاسخ دهد.

خسارت محصول سفارش شده:
فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه در بسته بندی محصول سفارش شده و تحویل آن به اداره پست نهایت دقت را دارد و تلاش خود را در آن جهت معطوف می‌دارد که سفارش‏‌ها بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد. مسولین این معاونت این اطمینان خاطر را به خریداران عزیز می‌دهند که تمامی سعی آنها بر این مطلب استوار است کلیه محصولات و منشورات در صحت و درست بودن شکل فیزیکی در اختیار خریدار قرار گیرد . و در صورت بروز مشکل در حمل و نقل، این معاونت، مشتریان خود را تنها نخواهد گذاشت. کلیه مطالب و تصاویر مندرج در سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه می‌باشد و استفاده از آن با ذکر منبع آزاد می‌باشد.