دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

تولید سرود سنگر و صندوق در معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس اداره مشاوره و تأمین محتوای رسانه ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تولید سرود سنگر و صندوق از بهمن ماه سال گذشته کلید خورد وکارگردانی، ضبط ویدئویی و تدوین اثر در این اداره مشاوره و تأمین محتوای رسانه ای به انجام رسید.

رئیس دیگر


اداره مشاوره و تأمین محتوای رسانه ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تولید سرود سنگر و صندوق از بهمن ماه سال گذشته کلید خورد وکارگردانی، ضبط ویدئویی و تدوین اثر در این اداره مشاوره و تأمین محتوای رسانه ای به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، سلطانی با اشاره به تولید سرود «سنگرو صندوق» گفت: ایده این سرود از آقای علیزاده سرپرست گروه سرود بچه های مسجد بود.

وی اظهار داشت: شعر این کار توسط آقای قلیوند که یکی از طلاب حوزه علمیه هستند سروده شد.

رئیس اداره مشاوره و تأمین محتوای رسانه ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بیان داشت: ما در آغاز کار هدف خود را سخنان رهبر معظم انقلاب با مضمون مشارکت حداکثری قرار دادیم و با توجه به اینکه بیشترین مخاطب ما از بین رأی اولی ها هستند، تلاش کردیم از نونهالان، نوجوانان و جوانان در اجرای این سرود بهره بگیریم تا ارتباط بهتری با مخاطب برقرار شود.

وی ابراز داشت: در تولید این اثر رایزنی ها و همکاری های خوبی را از اداره تولیدات رسانه ای و شخص آقای استیری شاهد بودیم و در نهایت کارگردانی، ضبط ویدئویی و تدوین اثر در استودیو معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه انجام شد.

سلطانی عنوان کرد: اجراهای متعددی را در استان های مختلف از جمله قم داشتیم و در استان تهران نیز چند برنامه در فرهنگسرای خاوران، میدان صادقیه و چند نقطه شلوغ دیگر اجرا شد که در مجموع این سرود در ۵ استان به اجرا درآمد.

وی افزود: با رایزنی های صورت گرفته شرایط اجرای زنده گروه در شبکه افق و شبکه پویا فراهم شده و منتظر پخش از رسانه ملی هستیم.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی