دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

انتصاب معاون فضای مجازی، هنر و رسانه به عنوان عضو هیئت مدیره مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی را به عضویت در هیأت مدیره مرکز ملی نوآوری و خلاقیّت اشراق منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجج اسلام والمسلمین محمد شیخ الاسلامی، مهدی علیزاده، عبدالله نظرزاده، علی اصغر ثنایی، محمد قطبی و آقای اباذر جعفری را به عنوان «اعضای هیأت مدیره مرکز ملی نوآوری و خلاقیّت اشراق» منصوب کرد.

 

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مسیر توسعه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی و به منظور شناسایی، حمایت و شبکه سازی خلاقیت‌ها و نوآوری‌های فرهنگی، مبادرت به تأسیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق نموده است.

 

در این مرکز، ایده‌های خلاق و نوآورانه که قابلیت ترویج ارزش‌های فرهنگی به صورت تاب‌آور را داشته باشد پذیرش شده و از طریق حمایت‌های آموزشی، مشاوره‌ای، امکاناتی و مادی سعی می‌شود شرایطی فراهم آید که ایده‌های پذیرش شده به بلوغ رسیده و بتوانند در قامت یک خدمت یا محصول فرهنگی در گستره‌ی جامعه‌ی اسلامی زمینه ساز نشر و توسعه ارزش‌های فرهنگی و دینی بشوند.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی