دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی

نماینده حقوقی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه در قطب تعمیق ایمان دینی از بحث و بررسی چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی کاری از اداره نشریات این معاونت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم احمدنژاد در گفت و گو با خبرنگار ما تصریح کرد: چاپ و بهره‌برداری از شب قصه‌های قرآنی کاری از اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه است که به سفارش میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب تعمیق ایمان دینی دفتر تبلیغات اسلامی در حال انجام بوده و در جلسه ای مورد بررسی قرار گرفت.

 

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌زاده رئیس میزکار تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب تعمیق ایمان دینی، انصاری رئیس موسسه بوستان کتاب، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدنژاد نماینده حقوقی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه در قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با جریان‌‌ها و فرق انحرافی، پوروهاب رئیس اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه، استیری رئیس اداره تولیدات رسانه‌ای معاونت و غَرَسبان دبیر میزکار تخصصی توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی حضور داشتند.

 

لازم به ذکر است، قطب تعمیق ایمان دینی و مواجهه با فرق انحرافی دارای میزکارهای تخصصی با عناوین «میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی»، «میز توسعه و تعمیق باور دینی» و «میز مقابله با فرق انحرافی» می باشد.

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی