۳۳۷ امین شماره از ماهنامه پیام زن منتشر شد

۳۳۷ امین شماره از ماهنامه پیام زن که متعلق به دومین ماه پاییزی است با پرونده ی ویژه «خداحافظی با سالهای دور از خانه» منتشر شد.

طرح جلد این شماره انعکاسی از محبت و صمیمیت در یک خانواده ایرانی است که حتی ویروس کرونا و قرنطینه ی طولانی مدت نیز نمی تواند به کانون گرم خانواده، کوچکترین آسیبی وارد کند. «خداحافظی با سالهای دور از خانه+ حفظ روابط گرم و صمیمی خانواده در دوران کرونا» پرونده‌ای مسئله محور و متناسب با حال و هوای هشت ماه اخیر است که در محیط خانواده بیشتر کنار هم هستیم.

وضعیت جدیدی که این چندماهه بر زندگی خانوادگی، شغلی و اجتماعی‌مان حاکم شده در کنار شیرینی هم‌نشینی و با هم بودن، چالش‌ها و آسیب‌هایی هم دارد که با رعایت برخی مسائل اخلاقی و برخورد صحیح با اختلافات و سوء تفاهم‌ها قابل حل خواهد بود. در این پرونده سعی شده با استفاده از دیدگاه های روانشناسی به خانواده‌ها راهکارهایی ارائه شود تا بیشتر از با هم بودن و در کنار هم بودن لذت ببرند.

البته راهکارهای ارائه شده نه فقط برای ایام قرنطینه و بحرانی کرونا بلکه در همه‌ی ایام یاریگر خانواده‌ها، خصوصا زن و شوهرها خواهد بود تا با حفظ روابط زناشویی و برقراری گرمی و محبت بیشتر در محیط خانه، روزها و شب‌های رو به سردی پائیز و زمستان را با لذت سپری کنند.

شماره ۳۳۷ ماهنامه فرهنگی اجتماعی زن، خانواده و سبک زندگی «پیام زن» ویژه آبان ماه ۱۳۹۹ در ۶۴ صفحه، به سردبیری محمدعلی روزبهانی و با بهای ۱۰ هزار تومان چاپ و توزیع شد.

 

لینک کوتاه:
https://eshragh.ir/?p=7690
اخبار مرتبط

آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی