دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

۳۳۷ امین شماره از ماهنامه پیام زن منتشر شد

۳۳۷ امین شماره از ماهنامه پیام زن که متعلق به دومین ماه پاییزی است با پرونده ی ویژه «خداحافظی با سالهای دور از خانه» منتشر شد.

طرح جلد این شماره انعکاسی از محبت و صمیمیت در یک خانواده ایرانی است که حتی ویروس کرونا و قرنطینه ی طولانی مدت نیز نمی تواند به کانون گرم خانواده، کوچکترین آسیبی وارد کند. «خداحافظی با سالهای دور از خانه+ حفظ روابط گرم و صمیمی خانواده در دوران کرونا» پرونده‌ای مسئله محور و متناسب با حال و هوای هشت ماه اخیر است که در محیط خانواده بیشتر کنار هم هستیم.

وضعیت جدیدی که این چندماهه بر زندگی خانوادگی، شغلی و اجتماعی‌مان حاکم شده در کنار شیرینی هم‌نشینی و با هم بودن، چالش‌ها و آسیب‌هایی هم دارد که با رعایت برخی مسائل اخلاقی و برخورد صحیح با اختلافات و سوء تفاهم‌ها قابل حل خواهد بود. در این پرونده سعی شده با استفاده از دیدگاه های روانشناسی به خانواده‌ها راهکارهایی ارائه شود تا بیشتر از با هم بودن و در کنار هم بودن لذت ببرند.

البته راهکارهای ارائه شده نه فقط برای ایام قرنطینه و بحرانی کرونا بلکه در همه‌ی ایام یاریگر خانواده‌ها، خصوصا زن و شوهرها خواهد بود تا با حفظ روابط زناشویی و برقراری گرمی و محبت بیشتر در محیط خانه، روزها و شب‌های رو به سردی پائیز و زمستان را با لذت سپری کنند.

شماره ۳۳۷ ماهنامه فرهنگی اجتماعی زن، خانواده و سبک زندگی «پیام زن» ویژه آبان ماه ۱۳۹۹ در ۶۴ صفحه، به سردبیری محمدعلی روزبهانی و با بهای ۱۰ هزار تومان چاپ و توزیع شد.

 

اخبار مرتبط
آخرین اخبار
مطالب پیشنهادی