شماره ۳۶۰ ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد

شماره ۳۶۰ ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد

0 36

به گزارش اشراق نیوز، سیصد و شصتمین شماره ماهنامه فرهنگی نوجوانان ایران با عنوان «سلام بچه ها» همراه با داستان ها و مطالب خواندنی و صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مدیر مسؤولی مهدی علیزاده و سردبیری سید سعید هاشمی به چاپ رسید.

این شماره از ماهنامه «سلام بچه ها» همراه با بخش‌های مختلفی از قبیل سرمقاله (سفر کرده ها)، قصه‌های آسمانی(موریانه ها، ملکه عصاخوار)، شعر(نور، در آغوش کعبه، قلب کعبه)، علمی(ای وای! قَدّم کوتاه است)، داستان(گم شده در کوچه های اسفند)، دور دنیا، معرفی کتاب، آنفلونزا و دردسرهایش منتشر شده است.

از دیگر مطالب این شماره عبارت از در استان سیستان و بلوچستان، مقاله(قبله ای که او خواست)، ایرانگردی(ایران گردی/قلعه نو؛ تنها روستای تمام خشتی)، شعر(پروانه های ساده، کاج آرزو، برف، سال ها)، یک قصه یک حدیث(نمایشی)، داستان معارف(شاخه شکسته) است که میهمان خانه‌های نوجوانان ایران در اسفندماه ماه شد.

سیصد و شصتمین شماره ماهنامه فرهنگی «سلام بچه ها» در ۴۴ صفحه و به مبلغ ۶۰۰۰ تومان ویژه نوجوانان ایران منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت اشتراک این نشریه می ‌توانند به نشانی قم، خیابان شهدا(صفائیه)، کوچه ۲۱ انتهای فرعی اول سمت چپ، فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی مراجعه و به نشانی اینترنتی www.eshragh.ir مراجعه و یا با شماره ۳۷۷۳۹۹۹۸-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.