• سیدعلی حسینی بیجی کلا

تقدیر مدیران سازمان صداوسیما از دست اندکاران مجله‌ی سلام بچه‌ها

مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما و مدیرکل صدا و سیمای استان قم با حضور در منزل سردبیر مجله "سلام بچه ها" از سردبیران سابق و فعلی این مجله معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی قدردانی کردند.

Eshragh

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر  دفتر تبلیغات اسلامی، دکتر حسین قرائی مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما به همراه حجت الاسلام والمسلمین لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای استان قم با حضور در منزل سیدسعید هاشمی سردبیر مجله‌ی سلام بچه‌ها از سردبیران سابق و فعلی این مجله تقدیر کردند. 
دکتر قرائی در این دیدار تصریح کرد: مجله سلام بچه‌ها غیر از آن‌که اوقات فراغت نوجوانان کشور را در طی این سال ها با بهترین و ماندگارترین مطالب پر کرده است، نویسندگان و شاعران زیادی را نیز پرورش داده است.
وی گفت: نباید بی اعتنایی معدود مدیران فرهنگی باعث دل‌سردی مسوولین مجله شود. دفتر تبلیغات اسلامی با این سرمایه گذاری عظیم فرهنگی می تواند در آینده، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
در این جلسه که با حضور حجت الاسلام عبدالله حسن زاده به عنوان سردبیر سابق مجله، محمود پوروهاب، مجید ملامحمدی و علی باباجانی به عنوان قدیمی ترین نویسندگان مجله برگزار شد، مدیران سازمان صدا و سیما لوح تقدیر و هدایای خود را به این نویسندگان اهدا کردند.
مجله سلام بچه ها به صاحب امتیازی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی منتشر می شود.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=11823


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !