• مهدی حاجیان

ماهنامه فرهنگی پوپک ویژه دی‌ماه منتشر می‌شود.

سردبیر مجله پوپک خبر داد؛

Eshragh

مجید ملامحمدی: به همت اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی شماره 342 ماهنامه فرهنگی کودکان عزیز ایران ویژه دی ماه منتشر خواهد شد.
به گزارش اشراق نیوز مجید ملامحمدی، سر دبیر مجله پوپک، در گفت و گو با پایگاه خبری اشراق نیوز از انتشار شماره 342 ماهنامه فرهنگی پوپک در دی‌ماه خبر داد.
مجید ملامحمدی طی این گفت و گو درخصوص مطالب منتشر شده در مجله پوپک گفت: داستان ها، بازی و سرگرمی های آموزنده متعددی مثل «خانه دوست» با داستانی از حضرت عیسی (ع)، سرگرمی و جدول با هدف آشنایی کودکان با اسامی و لقب های مختلف حضرت فاطمه (ص)، «مهمانی با شکوه» به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (ص) که داستانی درباره ایشان با زبان کودکانه نقل می‌کند، بچه ها خبر، بگرد و پیدا کن و کاردستی بسازیم از جمله مطالب خواندنی این شماره از ماهنامه پوپک هستند که برای کودکان به چاپ رسیده اند.
مجید ملامحمدی درباره نحوه دریافت اشتراک ماهنامه پوپک بیان کرد: خانواده های محترم می‌توانند جهت دریافت اشتراک و یا تهیه‌ی این مجله برای کودکان خود به سایت www.eshragh.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 31153141-025 تماس بگیرند. همچنین می‌توانند به صورت حضوری به اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه مراجعه نمایند.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12537


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !