• سیدعلی حسینی بیجی کلا

رئیس اداره پشتیبانی و تعاملات رسانه‌ای منصوب شد

قائم مقام معاون فضای مجازی، هنر و رسانه درحکمی رئیس اداره پشتیبانی و تعاملات رسانه‌ای را منصوب کرد.

Eshragh

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی،هنر و رسانه طی حکمی عباسعلی متولیان بعنوان رئیس اداره پشتیبانی و تعاملات رسانه‌ای منصوب شد.

آقای محمد علی روزبهانی قائم مقام معاون فضای مجازی،هنر و رسانه دراین حکم خطاب به آقای عباسعلی متولیان آورده است

برادر فاضل و انقلابی، جناب آقای عباسعلی متولیان(زیدعزه)

حرکت در مسیر نورانی و انقلاب اسلامی میثاق با امام(ره) و شهیدان است و جنابعالی با روحیه جهادی مثال زدنی و دغدغه مندی انقلابی همواره در این راه نور و سعادت گام برداشته‌اید از این‌رو نظر به تعهد، تخصص و تجربه­های ارزشمندتان، شما را به سمت «رییس اداره پشتیبانی و تعاملات رسانه‌ای» منصوب می­کنم.

داشتن آگاهی کلان و راهبردی به ماموریت‌ها و ظرفیت‌های معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه و طراحی برنامه‌هایی کارآمد و پیش برنده در همکاری متقابل با دیگر کنشگران و فعالان این عرصه‌ها بسیار ضروری است با توجه به آغاز دوره­ی جدید فعالیت­های مرکز هنر و رسانه، گسترش برنامه­ها و زمینه­های فعالیت آن اداره باید به طور ویژه مدنظر قرار گیرد. پوشش خبری فعالیت‌های هنری و رسانه‌ای دفتر، رابط خبری معاونت با روابط عمومی دفتر تبلیغات، تعامل شایسته با قطب­ها و میزهای دفتر تبلیغات اسلامی و پیگیری مستمر «مساله محوری» در همه‌ی حوزه‌های فعالیتی مرکز هنر و رسانه در تعامل میان ادارات مرکز و معاونت و در تعامل با سایر مراکز و ادارات دفتر تبلیغات اسلامی از اهم وظایف آن اداره در دوره مدیریت جنابعالی خواهد بود.

امیدوارم دوره­ی جدید فعالیت­های اداره تعاملات مرکز هنر و رسانه با مدیریت شایسته­ی جنابعالی، تحت عنایت و توفیق الهی، موجبات رضایت حضرت ولی عصر ارواحنا فداه را فراهم آورد.

 لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12306


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !