• مهدی حاجیان

تب ناتمام خلاصه ای از 152 هزار ساعت درد و سختی

سردار حاج حسین کاجی گفت: اگر بخواهم خلاصه‌ای از کتاب و مفهومی برای جانباز بگویم می‌شود 152 هزار ساعت درد و سختی که در این کتاب توسط یک حس مادرانه بازگو شده است.

Eshragh

به گزارش اشراق نیوز سردار حسین کاجی، مدیر نشر حماسه یاران و راوی تاریخ و سیره شهدا، عصر روز چهارشنبه در نشست نقد و بررسی کتاب تب ناتمام به بیان خاطراتی از زندگی شهید حسین دخانچی پرداخت.

در این نشست که به همت اداره هنرهای ادبی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، حسین کاجی با اشاره به مفهوم جانباز گفت: اگر بخواهم خلاصه‌ای از کتاب و مفهوم جانباز را بگویم می‌شود 152 هزار ساعت درد و سختی که در این کتاب توسط یک حس مادرانه بازگو شده است.

وی ادامه داد: من معتقدم که حسین دخانچی یک پازل و سبک زندگی است که هر تکه از آن در کتاب «تب ناتمام» کنار هم قراره گرفته است که با خواندن آن شاید متوجه شویم جانباز یعنی چی

مدیر نشر حماسه یاران با بیان خاطراتی از شهید دخانچی در دوران حیات ایشان، تصریح کرد: انچه که می‌توان در مورد این کتاب گفت این است که تب ناتمام یک اثر امید بخش است؛ هر کس زندگی پر تلاطم و سختی دارد بنده به او پیشنهاد مطالعه این کتاب را می‌دهم.

حسین کاجی افزود: چیزی که شهید دخانچی به ما یاد دادند این بود که با خدا و اهل‌بیت می‌توان به هر چیزی دست یافت؛ حسین دخانچی با وضعیتی جسمانی که داشت توانست نقاش بشود، ورزشکار بشود، درس بخواند، روضه اهل بیت برپا کند و به تمام آنچه که یک انسان شاید بتواند به چند مورد آن دست یابد، رسید.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=13104


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !