• عباسعلي متوليان

برگزاری کارگاه تولید محتوای فضای مجازی با محوریت دهه فجر و انقلاب اسلامی

کارگاه نقد، بررسی و تولید محتوای مکتوب با حضور جمعی از اعضای خانه نویسندگان بهانش معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

Eshragh

به گزارش اشراق نیوز، «خانه نویسندگان بهانش » از سال 1400 فعالیت خود را آغاز کرده و شامل جمعی از نویسندگان فعال در فضای مجازی است که  با اداره کل فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در ارتباط بوده و در طول سال امور مربوط به محتوای متنی فعالان فضای مجازی را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. همچنین مشاوره و رشد استعدادهای متون ادبی از دیگر وظایف این خانه است.

خانه بهانش به عنوان یک تیم مستقل در طول سال مجموعه برنامه‌ها، کارگاه‌ها و دورهمی‌های تخصصی با محوریت تولید محتوای  متنی فضای مجازی در قالب های کپشن نوسی، یادداشت، داستان کوتاه و ... را برنامه ریزی می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین جواد رحیمی، رییس اداره تولید و تامین فضای مجازی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، در ارتباط با اهمیت تولید محتوای متنی و برگزاری کارگاه های تولید محتوای مکتوب در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: محتوای متنی همیشه پایه و خوراک سایر محتواهاست لذا ما همیشه به نویسندگان خود تاکید می‌کنیم که به گونه‌ای تولید محتوا داشته باشند که خروجی آن‌ها قابل تبدیل به قالب گرافیکی نیز باشد.

گفتنی‌است کارگاه دو روزه‌‌ خانه بهانش، 5 و 6 بهمن ماه در نگارستان اشراق با حضور جمعی از نویسندگان فضای مجازی با هدف نقد، بررسی و تولید محتوای متنی با محوریت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=13209


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !