• سید خلیل حسینی

رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی: نمایشگاه خوشنویسی از 18 الی 24 خرداد در نگارستان اشراق دایر می باشد

رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر (فضای مجازی، هنر و رسانه) دفتر تبلیغات اسلامی گفت: از 113 اثر دریافتی که در چهار تکنیک نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ بودند، 40 اثر به این نمایشگاه راه یافتند.

Eshragh

    به گزارش روابط عمومی معاونت مهر،جواد دلاوری رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در حاشیه افتتاح نمایشگاه خوشنویسی که به همت این اداره دایر شده است، در گفت و گویی بیان داشت: در حدود یک ماه پیش فراخوان آثار خوشنویسی را داشتیم که در پی آن هنرمندان استان قم 113 اثر را برای ما ارسال کردند. وی افزود: از این 113 اثر که در چهار تکنیک نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ بودند 40 اثر به نمایشگاه راه یافت؛ داوری این آثار با حضور سه تن از اساتید مطرح کشوری انجام گرفت و 10 مورد از آن ها به عنوان آثار برتر انتخاب شدند. دلاوری خاطرنشان کرد: به هرکدام از صاحبان 10 اثر برتر مبلغ یک میلیون تومان هدیه اعطا خواهد شد. وی برگزاری نمایشگاه خوشنویسی را به مناسبت دهه کرامت دانست و گفت: در این نمایشگاه هم آثار آقایان و هم خانم ها در معرض دید عموم قرار گرفته است. رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی تصریح کرد: این نمایشگاه از 18 الی 24 خرداد صبح ها از ساعت 9 الی 13 در نگارستان اشراق واقع در خیابان شهدا (صفائیه) قابل بازدید است. وی در پایان با اشاره به قطب بودن شهر قم در عرصه خوشنویسی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه برخی از آثار متعلق به طلاب هنرمند برادر و خواهر می باشد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=11424


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !