• سید خلیل حسینی

با حضور حجت الاسلام والمسلمین شیخ الاسلامی؛ نشست هم اندیشی و بررسی اقتضائات سازمانی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه برگزار شد

با حضور معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، نشست هم اندیشی و بررسی اقتضائات سازمانی این معاونت برگزار شد.

Eshragh

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر، نشست هم اندیشی و بررسی اقتضائات سازمانی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی مبتنی بر ماموریت ها و چشم انداز این معاونت بمدت دو روز در دهکده فرهنگی فردوس وسف برگزار شد. در این نشست هم اندیشی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد شیخ الاسلامی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی و مدیران این معاونت برگزار شد، الزامات راهبردی، الزامات تعاملی، الزامات برنامه و بودجه، الزامات فناوری، الزامات منابع انسانی، الزامات مالی و الزامات اداری و پشتیبانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. سپس مدیران این معاونت در قالب چهار کمیته ی " تعاملات و ارتباطات قطبی و غیرقطبی "، "پشتیبانی و منابع انسانی"،"فناوری" و "درآمدزایی، مالی و بودجه" به احصای مشکلات و ضرورت ها پرداختند و هدف و اولویت های هر کمیته پس از مباحث تخصصی، ارائه شد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=11445


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !