• سیدعلی حسینی بیجی کلا

برپایی نمایشگاه تخصصی خوشنویسی «خاتم» در نگارستان اشراق

نمایشگاه خوشنویسی آثار استاد عبدالله زاده به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و ولادت امام صادق(ع) در محل سالن نگارستان اشراق معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می گردد.

Eshragh

به گزارش روابط عمومی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی، جواد دلاوری رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی در گفت و گویی با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه در ایام  ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) با نام «خاتم» برگزار می شود.
ویافزود: هم زمان با افتتاحیه این نمایشگاه انفرادی که به همت اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی برپا می شود، ورکشاپ تخصصی خوشنویسی با حضور اساتید و علاقمندان به هنر خوشنویسی برگزار خواهد شد.
رئیس اداره هنرهای تجسمی معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: آیین گشایش این نمایشگاه روز چهار شنبه 20 مهر از ساعت 10 درسالن نگارستان اشراق واقع در خیابان شهدا نبش کوچه 17 جنب صندوق دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد و تا 27 مهرماه هر روز صبح ساعت 9 الی 13 برای بازدید علاقه‌مندان دائر می باشد.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به برگزاری ورکشاپ تخصصی خوشنویسی در زمان افتتاحیه و حضور اساتید این هنر، از همه علاقمندان به خوشنویسی دعوت می شود در این افتتاحیه و ورکشاپ حضور به هم رسانند.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12096


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !