• مهدی حاجیان

برگزاری اردوی فرهنگی ادبی شاعران طلبه در استان خوزستان

رییس اداره هنر های ادبی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه خبر داد:

Eshragh

سید مهدی موسوی: با مشارکت اداره هنر های ادبی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، طلاب شاعر سفری سه روزه به استان خوزستان جهت بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی شاه‌چراغ و ایذه خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، رییس اداره هنر های ادبی معاونت مهر از برگزاری اردوی فرهنگی ادبی شاعران طلبه به استان خوزستان خبر داد.

سید مهدی موسوی با اشاره به حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ گفت: یکی از برنامه هایی که شاعران طلبه در این سفر سه روزه دارند، برپایی شب شعری با موضوع شهدای تروریستی شاه‌چراغ و ایذه است که با حضور خانواده شهدای ایذه در شهر اهواز برگزار می‌شود.

رییس اداره هنر های ادبی معاونت مهر افزود: دیگر برنامه ای که دوستان طلبه در استان خوزستان دارند زیارت حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی و حضور بر سر مزار عالم خدوم و بصیر حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی است.

موسوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص درگذشت حجت الاسلام و المسلمین شفیعی گفت: اختتامیه‌ سوگواره شعری که برای حجت الاسلام شفیعی در این استان برگزار کردند، روز پنج‌شنبه در مسجد حضرت صاحب الزمان برگزار می‌شود و طلاب شاعری که در این سفر همراه ما هستند نیز با حضور در این مراسم شعر خوانی خواهند کرد.

سید مهدی موسوی با اشاره به ایام شهادت و سوگواری حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها ادامه داد: برنامه دیگری با عنوان شب شعر فاطمی در نظر داریم که این محفل، چهارشنبه شب بر سر مزار سید محسن شفیعی در حرم مطهر علی ابن مهزیار برگزار خواهد شد که شاعران مطرح طلبه در این مراسم شعر خوانی خواهند کرد.

وی در پایان تصریح کرد: امید داریم که با هماهنگی های صورت گرفته با حوزه هنری و نهاد کتابخانه های عمومی استان خوزستان و مشارکت آنها در این برنامه و همچنین عنایت شهدای شهرستان ایذه و حرم مطهر شاه‌چراغ، این سفر به نحوه احسن برگزار گردد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12411


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !