• محمدرضا قربان زاده

گزارشی از برپایی نمایشگاه آثار نقاشی "بوم مقاومت" در نگارستان اشراق

Eshragh

نمایشگاه آثار نقاشی "بوم مقاومت" به همت اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در نگارستان اشراق برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، مدت‌هاست که از تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه می‌گذرد و مقاومت سرسختانه‌ی‌ مردم مظلوم غزه، باعث شد که دشمن به عظمت و بزرگی مردم مقاوم غزه پی ببرد و دنیا را نسبت به تجاوز ددمنشانه رژیم جعلی کودک کش به اعتراض وادارد.

ایران اسلامی پس از انقلاب از اولین کشورهای حامی مقاومت مردم مظلوم فلسطین بود. در کنار آن، شهید چمران از مبارزانی بود که خود را وقف مبارزه علیه رژیم صهیونیستی کرد.

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه‌ علمیه قم که از همان بدو تاسیس، حمایت از فلسطین مظلوم را در دستور کار خود قرار داده بود این روزها و بعداز از عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی نیز با دعوت از هنرمندان عرصه‌های مختلف تلاش دارد تا صدای مظلومیت و مقاومت را به گوش جهانیان رساند.

نمایشگاه آثار نقاشی "بوم مقاومت" روایتگر تلاش ده هنرمند در زمینه نقاشی با موضوع مقاومت است. همچنین تصاویری از هنرنمایی شهید چمران زینت بخش این نمایشگاه است و هنرمندانی همچون خدیجه حسینی، سیدحسین ذاکرزاده، سیدعلی موسوی قافله‌باشی، فاطمه‌سادات توفیق، محمد محمدی، محسن مقدادی، محمود حسن‌زاده، نرگس گل محمدی، هادی گل‌محمدی، وهادی هلالی آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه که از 31 خرداد افتتاح شده تا 10 تیر صبح هااز ساعت 9 تا 13 و بعدازظهرها از ساعت 16 تا 20 به نشانی قم، خیابان شهداء(صفاییه)، نبش کوچه 17، نگارستان اشراق پذیرای عموم علاقه مندان است.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=17178


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !