• مهدی حاجیان

سلام بچه های دی‌‌ماه میهمان خانه های گرم نوجوانان ایران می‌شود.

سردبیر مجله سلام بچه ها خبر داد؛

Eshragh

به گزارش معاونت مهر دفتر تبلیغات اسلامی سید سعید هاشمی، سردبیر ماهنامه سلام بچه‌ها، در گفت وگو با پایگاه خبری معاونت مهر از انتشار مجله سلام بچه ها ویژه دی ماه امسال خبر داد.

 سعید هاشمی در این گفت وگو بیان کرد: شماره 394 ماهنامه فرهنگی نوجوانان ایران ویژه دی ماه سال 1401 به همت اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی منتشر خواهد شد.

هاشمی درباره بخش ها و مطالب منتشر شده در این شماره از ماهنامه گفت: در این شماره از ماهنامه مطالبی با موضوع معارف، سواد رسانه، علمی و داستانی، شعر و تاریخچه برای نوجوانان ایرانی به رشته تحریر در آمده است.

سردبیر مجله سلام بچه ها ادامه داد: با توجه به اهمیت فضای مجازی به خصوص در برهه زمانی حساس اخیر، سر مقاله این ماه در ارتباط با سواد رسانه و فاصله بین حقیقت و دروغ به چاپ رسیده است. « راستش را بگو» مطلب دیگری است که با نقل داستانی از پیامبر اسلامی (ص) مجددا اهمیت سواد رسانه و راه تشخیص اخبار دروغ را از حقیقت و همچنین مرز بین دیدن و شنیدن را برای نوجوانان توضیح می‌دهد.

سید سعید هاشمی درخصوص چگونگی تهیه و یا دریافت اشتراک مجله سلام بچه ها گفت: نوجوانان عزیز و یا خانواده‌های علاقه‌مند می‌‌توانند با مراجعه به سایت مجله به نشانی www.salambacheha.eshragh.ir اشتراک مجله را دریافت و یا با شماره  31153130-025 تماس حاصل فرمایند و یا به صورت حضوری به اداره نشریات معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه مراجعه نمایند.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12495


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !