• محمدرضا قربان زاده

انتصاب دبیر ششمین جشنواره سراسری شعرحوزه (اشراق)

Eshragh

طی حکمی از سوی معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، دبیر ششمین جشنواره سراسری شعرحوزه (اشراق) منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، متن حکم صادره از سوی دکتر مسعود معینی‌پور خطاب به سیدمحمدجواد شرافتبدین شرح است:

شعر، همواره و در طی اعصار و قرون، از مهم ترین، تاثیرگذارترین و درخشان ترین هنرها در فرهنگ و تمدن اسلامی به ویژه در سرزمین ادب‌پرور و هنرخیز ایران بوده است. بدون شک نقش و جایگاه والای شعر در ترویج و اشاعه معارف الهی و عقیدتی نقشی بی بدیل، پویا و ستودنی بوده و به همین سبب نزد حوزویان و عالمان دین، جایگاهی متعالی داشته است.

برگزاری موفق و پراستقبال پنج دوره جشنواره سراسری شعر حوزه (اشراق) به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، نشان گر اهتمام ویژه اهالی حوزه به این هنر فاخر و ارزشمند بوده و بیانگر انگیزه ای است برای این که جشنواره شعر حوزه (اشراق) استمراری هدفمند یابد.

دفتر تبلیغات اسلامی با این نگاه و نگرش بنا دارد جشنواره ششم شعر اشراق را با حال و هوایی متفاوت و با تمرکز بر اقتضائات اجتماعی و سیاسی برگزار کند و بی تردید نقش دبیر جشنواره در این میان، مهم و تأثیرگذارخواهد بود.

نظر به تجربه ارزشمند و مراتب تعهد و حُسن سابقه شما در امور اجرایی و هنری، جنابعالی را به عنوان دبیر ششمین جشنواره سراسری شعرحوزه (اشراق) منصوب می کنم.

لازم است بهره گیری از ابزارهای چندرسانه ای، توجه به طلاب سایر کشورها، استفاده از ظرفیت انجمن شعر طلاب، برگزاری باشکوه اختتامیه، نشست-ها و اردوهای هدفمند به منظور معرفت افزایی و ارتقای سطح کیفی هنری شاعران طلبه، مورد اهتمام قرار گیرد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواستارم.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=14532


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !