• سید خلیل حسینی

انتصاب مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق

Eshragh

حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در حکمی حجت الاسلام والمسلمین محمد قطبی را به عنوان «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» منصوب کرد.
رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در این حکم آورده است: نظر به انتخاب هیأت مدیره مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و با توجه به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه نوآوری، به موجب این حکم به مدت ۲ سال به عنوان «مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق» منصوب می شوید.
اکنون که بحمدلله در طلیعه تاسیس مرکز نوآوری و خلاقیت دفتر تبلیغات اسلامی قرار داریم این حرکت نویدبخش تبلور بیش از پیش نوآوری و خلاقیت ظرفیتهای متراکم حوزههای علمیه و توسعه زیست بوم نوآوری های علمی و فرهنگی دینی است. لذا انتظار می رود در پرتو عنایات الهی و توجهات حضرت ولیّ‌عصر (سلام الله علیه)، و هدایت‌های هیئت مدیره مرکز، با جدیت و پشتکار ضمن تعامل سازنده و موثر با نهادهای بالادستی حوزه نوآوری به خصوص معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مشارکت با نهادهای حوزوی و معاونتهای صفی دفتر تبلیغات اسلامی، با کشف و پرورش استعدادهای برتر حوزوی در جهت تجاری سازی ایده های نو توسط صاحبان ایده و تسریع در تبدیل ایده به محصول و کاربردی سازی آموزه‌ها و معارف اسلامی قدمهای جدی برداشته و ضمن شناسایی تیم - ایده های مستعد در رشد و شکوفایی آنها توفیق یابید.

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر علیزاده معاون فضای مجازی، هنر و رسانه بابت پیگیری و تلاش جهت راه اندازی این مرکز، برای جنابعالی توفیقات روز افزون از خداوند متعال مسئلت مینمایم.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=2667


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !