• مهدی حاجیان

انتصاب مسعود معینی‌پور به عنوان دبیر جشنواره اشراق

طی حکمی از سوی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مسعود معینی پور به عنوان دبیر جشنواره بین المللی فیلم حوزه (اشراق) منصوب شد.

Eshragh

به گزارش معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، با حکم حجت الاسلام و المسلمین احمد واعظی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم مسعود معینی پور به عنوان دبیر جشنواره بین المللی فیلم حوزه( اشراق) منصوب شد.

در حکمی که از سوی رییس دفتر تبلیغات اسلامی صادر شده، آمده است:« اکنون که برگزاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم حوزه اشراق، همزمان با یکصدمین سال تاسیس حوزه مقدس علمیه قم در دستور کار قرار دارد شایسته است با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) نسبت به تقویت و جریان سازی هنر اسلامی و سینمای دینی و توجه ویژه معظم له به جهاد تبیین، نسبت به برگزاری هرچه با شکوه‌تر این رویداد اقدام گردد. نظر به سوابق درخشان و تجارب ارزنده شما در عرصه های مختلف فرهنگی و رسانه‌ای، جنابعالی را به عنوان "دبیر جشنواره بین المللی فیلم حوزه (اشراق)" منصوب می‌کنم. امید است با بهره‌‌مندی از ظرفیت های موجود و هم افزایی در داخل و خارج از مجموعه و همراهی همکاران محترم زمینه برگزاری هر چه با شکوه‌تر و موثرتر این جشنواره را فراهم نماید.»لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=12453


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !