• محمدرضا قربان زاده

بازدید مشاور قرآنی و اقامه نماز وزیر نفت از معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی

"نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار و ادارات" و "مشاور قرآنی و اقامه نماز وزیر نفت" با حضور در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی بر تعاملات و همکاری مشترک دو مجموعه تاکید کرد.

Eshragh

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین امیرحسین شاهانی با حضور در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با ظرفیت های ادبی، هنری و رسانه ای این معاونت آشنا شد.

 

وی در ابتدای حضور به نگارستان اشراق این معاونت رفت و با ظرفیت های این نگارستان و فعالیت های آن آشنا شد.

 

مشاور قرآنی و اقامه نماز وزیر نفت همچنین در نشستی با مدیران معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حضور یافت و با قدردانی از زحمات صورت گرفته در این معاونت تصریح کرد: بی شک برنامه ریزی لازم جهت استفاده علما و مبلغان در بسیج اقشار و همچنین شرکت نفت از ظرفیت های این معاونت صورت خواهد پذیرفت.

 

وی با اشاره به اینکه وزارت نفت یک وزارتخانه تخصصی است و مبلغان آن هم باید به روز باشند افزود: یکی از ظرفیت های هممکاری با معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه می تواند آموزش های لازم هنری و رسانه ای برای مبلغان ما باشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهانی ادامه داد: رویکرد بعدی ما خانواده و پایوران شرکت نفت هستند که در این زمینه نیز کارهای مشترکی قابل تعریف است که می تواند امید آفرین باشد و در عرصه تولید محتوا با توجه به سابقه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه تلاش خواهیم کرد که از این ظرفیت استفاده کنیم.

 

وی با بیان اینکه همکاری و هم افزایی میان دو مجموعه نیازمند جلسات بیشتری است اظهارداشت: دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت هم در قم افتتاح شده است که می تواند به این همکاری ها کمک کند.

 

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار و ادارات در پایان با اشاره به ضرورت استفاده از ابزار هنر و رسانه خاطرنشان کرد: اگر در عصر حاضر از ابزار هنر و رسانه استفاده نکنیم، کار پیش نمی رود و باید در ارائه محتوا و برنامه های دینی و مذهبی به عرصه هنر و رسانه توجه کنیم و مرکز هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی می تواند در این زمینه کمک ویژه ای را به ما داشته باشد.

 

در ابتدای این جلسه نیز، کلیپی از فعالیت های معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی پخش گردید و حجت الاسلام والمسلمین حاجیانی مدیر کل فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی نیز به تبیین محورهای همکاری با وزارت نفت و ارائه گزارشی از فعالیت های و رویکردهای این معاونت پرداخت.

 

 لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=15267


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !