• محمدرضا قربان زاده

دکتر معینی‌پور: حوزه های علمیه در حوزه کودک و نوجوان کم کاری دارند

Eshragh

معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری چهاردهمین جشنواره بین المللی کتاب سلام گفت: حوزه های علمیه در حوزه کودک و نوجوان کم کاری دارند.


به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، دکتر مسعود معینی پور عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم(علیه‏السلام) و معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی به آسیب شناسی تولیدات مکتوب و تصویری در حوزه کودک و نوجوان پرداخت و تاکید کرد: حداقل اثر کم توجهی به تولیدات مکتوب برای کودک و نوجوان، بحران گسست نسلی ‌است. وی با بیان اینکه بدنبال راه اندازی انتشاراتی در معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه هستیم گفت: کارویژه اصلی این انتشارات تولید آثار مفید و فاخر ادبیات دینی کودک و نوجوان و رمان بزرگسال است.
وی با اشاره به تلاش های معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی برای احیاء جشنواره کتاب سلام گفت: دبیرخانه ادبیات کودک و نوجوان دینی را برای اولین بار در کشور در اختتامیه این جشنواره رونمایی خواهیم کرد.
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی افزود: قم دومین قطب تولید ادبیات کودک و نوجوان است و جشنواره سلام نیز سابقه خوبی داشته است و بر همین اساس از حجت الاسلام والمسلمین عبداله حسن زاده که از چهره های سرشناس در عرصه ادبیات دینی کودک و نوجوان هستند درخواست کردیم تا ریاست شورای سیاست گذاری جشنواره را قبول کنند.
وی بیان داشت: آقای علی باباجانی نیز با توجه به سوابق و جایگاهی که در بین تولید کنندگان ادبیات کودک و نوجوان دارند برای دبیری جشنواره انتخاب شدند و حجت الاسلام ابراهیم احمدنژاد نیز دبیر اجرائی جشنواره هستند و این کار در مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه درحال انجام است.
معینی پور خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و خانه کتاب ایران برگزار خواهد شد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=14070


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !