• محمدرضا قربان زاده

رنگ و بوی ضدصهیونیستی ساختمان معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی

Eshragh

ساختمان معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اعمال ضدانسانی و ضدحقوق بشری رژیم کودک کش و زن کش اسرائیل غاصب، رنگ و بوی ضدصهیونیستی گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، این دفتر در بیانیه ای نیز ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به بیمارستان المعمدانی تصریح کرد: همانگونه که امام خامنه ای(مدظله العالی) فرموده اند «پیروزی فلسطین تضمین شده است» و آرزوی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص آزادی قدس شریف نزدیک است.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
قریب به ۷۵ سال از عمر نحس رژیم صهیونیستی گذشته و این دولت نامشروع نژادپرست در این مدت از هیچ اشغالگری و ظلمی فروگذار نکرده است. جنایت وحشیانه بمباران بیمارستان المعمدانی و کشتار زنان، کودکان و غیرنظامیان بی دفاع و مظلوم، نمونه دیگری از این وقاحت و انسان ستیزی و نقض صریح قوانین و عرف بین‌الملل است.

این کشتار ددمنشانه و هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی و سبعیت رژیم جعلی اسرائیل را به نمایش گذاشت و خلاف کنوانسیون بین المللی ژنو و خلاف فطرت پاک تمامی انسان های آزاده جهان است.

بی شک سانسور و سرپوش گذاشتن رسانه های استکباری این بار قادر نخواهد بود تا جای ظالم و مظلوم را عوض کند و خون شهدای مظلوم فلسطین، عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را برای آزادی سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد و همانگونه که امام خامنه ای(مدظله العالی) فرموده اند «پیروزی فلسطین تضمین شده است» و آرزوی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در خصوص آزادی قدس شریف نزدیک است.

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز ضمن محکومیت این اقدامات سخیف و ضد حقوق بشری رژیم زن کش و کودک کش صهیونیستی، از جامعه جهانی بویژه کشورهای عربی اسلامی، سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان و تمامی سازمان ها و نهادهای دینی واسلامی انتظار دارد تا به وظایف خود در قبال این نسل کشی عمل نموده و تلاش خود را صرف رفع اشغال و توسعه طلبی و تجاوزات رژیم اسرائیل علیه مردم فلسطین کنند.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=14217


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !