• محمدرضا قربان زاده

دکتر معینی پور: به واقع شرایط کنونی جدال بین حق و باطل است

Eshragh

معاون فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اتفاقاتی که این روزها در فضای بین المللی در حال وقوع است همه ما را نسبت به آینده نسل بشر نگران کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، دکتر مسعود معینی پور، در آیین اختتامیه چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی کتاب «سلام» که شامگاه پنج شنبه به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در قم برگزار شد، با نگران خواندن وضعیت کنونی جهان بشریت، گفت: اتفاقاتی که این روزها در فضای بین المللی در حال وقوع است همه ما را نسبت به آینده نسل بشر نگران کرده است.

وی افزود: ظالمین و سلطه گران جهان در این زمان به مرحله نسل کشی وارد شده اند و به واقع شرایط کنونی جدال بین حق و باطل است.

عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) ادامه داد: لازم است دامنه تولید محتوای بصری را به عرصه تولید محتوا برای کودک و نوجوان امتداد دهیم.

وی خاطر نشان کرد: برای کودک و نوجوان امروز که دنیای کاملاً متفاوتی نسبت به نسل های قبل دارد، این کار می تواند موجب رسوخ در ذهن مخاطب امروزی شود که محتواهای تولیدی سنتی سبک گذشته را دیگر پذیرا نیست.

در این مراسم از جمعی از نویسندگان، مترجمین و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان در موضوعاتی همچون معارف، انقلاب و مقاومت تقدیر به عمل آمد.

همچنین در پایان این مراسم اولین نشان ویژه «مکتب هنر رضوی» از سوی آستان قدس رضوی به سپیده خلیلی نویسنده کتاب «فقط تو نیستی» که توسط انتشارات به نشر آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است، اعطا شد.لینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=15120


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !