• محمدرضا قربان زاده

ثبت نام دوره جامع "تولید آثار رادیویی" آغاز شد/ عقد قراردادهمکاری با نفرات برتر دوره

Eshragh

 

سرپرست اداره تولیدات رسانه‌ای دفتر تبلیغات اسلامی از برگزاری دوره جامع "تولید آثار رادیویی" به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه این دفتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، شهاب لاجوردی در گفت وگویی تصریح کرد: ثبت نام دوره جامع "تولید آثار رادیویی" از سوی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شده است.

وی افزود: دوره نویسندگی رادیویی با حضور استاد طیبه رضوانی به میزان  ۱۰ ساعت آموزشی، دوره گویندگی و صدا سازی با حضور استاد رضا ملایی به میزان ۳۰ ساعت آموزشی و دوره اصول و مبانی برنامه سازی در رادیو با استفاده از نرم افزار های دیجیتال با حضور استاد محمود پور باقری به میزان ۲۶ ساعت آموزشی در این دوره جامع در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره تولیدات رسانه‌ای معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد:  مهلت ثبت نام در این دوره تا ۲۰ خرداد و شروع کلاس ها از ۲۱ خرداد خواهد بود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به سایت خانه مهارت اشراق به آدرس: lms.eshragh.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به رویداد خلق ایده تولید آثار رادیویی و برگزاری کارگاه یک روزه تولید آثار رادیویی با حضور منتخبین این رویداد خلق ایده به همت مرکز هنر و رسانه معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی در اردیبهشت ماه سال جاری خاطرنشان کرد: این دوره نیز در راستای همان رویداد و کارگاه است و با نفرات برتر کلاسها برای تولید آثار رادیو اشراق عقد قرارداد می شود.

دوره جامع تولید آثار رادیوییلینک کوتاه :
https://eshragh.ir/p=16716


اخبار مرتبط


دیدگاهی وجود ندارد !